U12 TS19

Resultater U12 Fredag

Kampnr.DagTidPuljeHoldHoldBane Res.
1Fredag17.301IF LysengBGIF1a0-5
2Fredag17.302Stensballe IKNBSIF1b0-3
3Fredag18.203Dalby Jetsmark IF3a0-3
4Fredag 18.204Dalum IF HT/SIK3b4-2
5Fredag19.101AllerødBrøndby IF1a1-2
6Fredag 19.102GreveBSF1b0-1
7Fredag 20.003Lystrup IFKFUM´s BK3a4-0
8Fredag20.004Sundby BoldklubHIK3b3-0

Resultater U12 Lørdag

Kampnr.DagTidPuljeHoldHoldBane Res.
9Lørdag8.001Brøndby IF BGIF3a0-4
10Lørdag8.001AllerødIF Lyseng3b0-2
11Lørdag8.502BSFStensballe IK3a9-1
12Lørdag8.502NBSIFGreve3b4-0
13Lørdag9.403KFUM´s BKDalby3a1-5
14Lørdag9.403Jetsmark IFLystrup IF3b2-2
15Lørdag10.304HT/SIKSundby Boldklub3a1-2
16Lørdag10.304HIKDalum IF3b1-3
17Lørdag13.001Brøndby IFIF Lyseng1a1-4
18Lørdag13.001BGIFAllerød1b7-0
19Lørdag 13.502NBSIFBSF1a0-1
20Lørdag13.502Stensballe IKGreve1b0-3
21Lørdag14.403DalbyLystrup IF1a0-1
22Lørdag14.403KFUM´s BKJetsmark IF1b1-2
23Lørdag15.304Sundby BoldklubDalum IF1a0-0
24Lørdag15.304HT/SIKHIK1b1-7
25Lørdag17.00KV5Brøndby IF
Nr.3 pulje 1
Stensballe IK
Nr. 4 pulje 2
3a4-0
26Lørdag17.00KV6Greve
Nr.3 pulje 2
Allerød
Nr. 4 pulje 1
3b1-2
27Lørdag18.00KV7Dalby
Nr.3 pulje 3
HT/SIK
Nr. 4 pulje 4
3a5-3
28Lørdag 18.00KV8HIK
Nr.3 pulje 4
KFUM
Nr. 4 pulje 3
3b2-1
29Lørdag19.00KV1BGIF
Nr.1 pulje 1
NBSIF
Nr. 2 pulje 2
3a2-1
30Lørdag19.00KV2BSF
Nr.1 pulje 2
IF Lyseng
Nr. 2 pulje 1
3b0-1
31Lørdag20.00KV3Lystrup IF
Nr.1 pulje 3
Sundby BK
Nr. 2 pulje 4
3a1-1 (3-2)
32Lørdag20.00KV4Dalum IF
Nr.1 pulje 4
Jetsmark
Nr. 2 pulje 3
3b0-0 (4-3)

Resultater U12 Søndag

Kampnr.DagTidPuljeHoldHoldBane Res.
33Søndag8.00Semi 7Stensballe IK
Taber KV5
HT/SIK
Taber KV7
1a2-4
34Søndag8.00Semi 8Greve
Taber KV6
KFUM
Taber KV8
1b0-0 (1-2)
35Søndag8.50Semi 5Brøndby IF
Vinder KV5
Dalby
Vinder KV7
1a2-0
36Søndag8.50Semi 6Allerød
Vinder KV6
HIK
Vinder KV8
1b0-3
37Søndag9.40Semi 1BGIF
Vinder KV1
Lystrup IF
Vinder KV3
1a4-0
38Søndag9.40Semi 2IF Lyseng
Vinder KV2
Dalum IF
Vinder KV4
1b1-3
39Søndag10.30Semi 3NBSIF
Taber KV1
Sundby BK
Taber KV3
1a2-0
40Søndag10.30Semi 4BSF
Taber Kv2
Jetsmark
Taber KV4
1b1-0
41Søndag 11.3015. pl.Stensballe IK
Taber Semi 7
Greve
Taber Semi 8
3a1-2
42Søndag 11.3013. pl.HT/SIK
Vinder Semi7
KFUM
Vinder Semi 8
3b1-1 (5-3)
43Søndag12.3011. pl.Dalby
Taber Semi5
Allerød
Taber Semi 6
3a4-2
44Søndag12.309. pl.Brøndby IF
Vinder Semi5
HIK
Vinder Semi6
3b1-1 (4-1)
45Søndag13.307. pl. Sundby BK
Taber Semi 3
Jetsmark
Taber Semi 4
3a3-0
46Søndag13.305. pl.NBSIF
Vinder Semi3
BSF
Vinder Semi 4
3b1-4
47Søndag 14.303. pl.Lystrup IF
Taber Semi 1
IF Lyseng
Taber Semi 2
1a0-1
48Søndag 14.30FinaleBGIF
Vinder Semi1
Dalum IF
Vinder Semi 2
3a1-1 (3-1)