U14 TS19

Resultater U14 Fredag

KampnrDagTidPuljeHoldHoldBaneRes.
97Fredag17.301HT/SIKSilkeborg Q20-5
98Fredag17.302EgebjergFortuna Hjørring41-3
99Fredag18.303IF LysengSilkeborg Q (træningskamp)51-2
100Fredag 19.102HareskovFC Helsingør20-4
101Fredag 19.103BSFGreve44-0
102Fredag 20.001RingstedFA200020-2

Resultater U14 Lørdag

Kampnr.DagTidPuljeHoldHoldBaneResultat
103Lørdag8.001HT/SIKRingsted21-5
104Lørdag8.001Silkeborg QFA200044-0
105Lørdag8.502FC HelsingørEgebjerg21-0
106Lørdag8.502Fortuna HjørringHareskov46-0
107Lørdag9.403IF LysengBSF40-2
113Lørdag13.003Greve IF Lysene52-2
109Lørdag11.201RingstedSilkeborg Q21-2
110Lørdag12.101FA2000HT/SIK21-0
111Lørdag13.002Fortuna HjørringFC Helsingør22-1
112Lørdag 13.002EgebjergHareskov43-0
114Lørdag13.503GreveIF Lysene4Udgået
115Lørdag17.109-11Hareskov
Pulje 2 nr. 4
Greve
Pulje 3 nr. 3
2Udgået
116Lørdag17.109-11Greve
Pulje 3 nr. 3
HT/SIK
Pulje 1 nr. 4
25-1
117Lørdag18.00KV1Silkenborg Q
Nr.1 pulje 1
Egebjerg
Pulje 2 nr. 3
26-2
118Lørdag18.00KV2FA 2000
Nr. 2 pulje 1
BSF
Nr. 1 pulje 3
40-1
119Lørdag19.00KV3Fortuna Hjørring
Nr. 1 pulje 2
Ringsted
Pulje 1 nr. 3
24-0
120Lørdag19.00KV4FC Helsingør
Nr. 2 pulje 2
IF Lyseng
Nr. 2 pulje 3
43-0

Resultater U14 Søndag

Kampnr.DagTidPuljeHoldHoldBaneResultat
121Søndag8.009-11HT/SIK
Pulje 1 nr 4
Hareskov
Pulje 2 nr. 4
2*0-2
123Søndag8.50Semi 1Fortuna Hjørring
Vinder KV3
Silkeborg Q
Vinder KV1
20-1
124Søndag8.50Semi 3Ringsted
Taber KV3
Egebjerg
Taber KV1
42-2 (4-2)
125Søndag8.50Semi 4IF Lyseng
Taber KV4
FA 2000
Taber KV2
50-1
126Søndag9.40Semi 2Helsingør
Vinder KV4
BSF
Vinder KV2
20-3
122Søndag10.309-11Greve
Pulje 3 nr. 3
HT/SIK
Pulje 1 nr. 4
5*13-0
128Søndag12.309-11Harskov
Pulje 2 nr. 4
Greve
Pulje 3 nr 3
20-1
129Søndag12.307.pl.Egebjerg
Taber semi 3
IF Lyseng
Taber semi 4
40-0 (1-3)
130Søndag12.305.pl.Ringsted
Vinder semi 3
FA 2000
Vinder semi 4
51-0
131Søndag 13.30FinaleSilkeborg Q
Vinder semi 1
BSF
Vinder semi 2
24-3
132Søndag13.303. pl.Fortuna Hjørring
Taber semi 1
Helsingør
Taber semi 2
40-1