U13 TS19

Resultater U13 Fredag

Kampnr.DagTidPuljeHoldHoldBaneRes.
49Fredag17.301FC Horsens TMG3a4-1
50Fredag17.302AllerødSilkeborg Q13b1-2
51Fredag18.203Silkeborg Q2Årslev1a0-1
52Fredag 18.204HT/SIK 2IF Lyseng1b1-7
53Fredag19.101B1908 FA 20003a0-1
54Fredag 19.102GreveHT/SIK 13b7-0
55Fredag 20.003FC HelsingørBrøndby1a1-3
56Fredag20.004FC NordsjællandKolding B1b3-1

Resultater U13 Lørdag

Kampnr.DagTidPuljeHoldHoldBaneResultat
57Lørdag8.001FA 2000FC Horsens1a1-0
58Lørdag8.001TMGB 19081b2-0
59Lørdag8.502HT/SIKAllerød1a0-4
60Lørdag8.502Silkeborg Q 1Greve1b0-1
61Lørdag9.403Brøndby Silkeborg Q21a2-0
62Lørdag9.403ÅrslevFC Helsingør1b2-1
63Lørdag10.304HT/SIK U14 2FC Nordsjælland1a1-0
64Lørdag10.304Kolding BIF Lyseng1b1-6
65Lørdag13.001TMGFA 20003a3-1
66Lørdag13.001FC HorsensB 19083b1-1
67Lørdag 13.502AllerødGreve3a2-1
68Lørdag13.502HT/SIKSilkeborg Q 13b1-5
69Lørdag14.403ÅrslevBrøndby3a1-1
70Lørdag14.403Silkeborg Q2FC Helsingør3b4-1
71Lørdag15.304FC NordsjællandIF Lyseng3a0-2
72Lørdag15.304HT/SIK U14 2Kolding B3b0-4
73Lørdag17.00KV5FC Horsens
Nr.3 pulje 1
HT/SIK 1
Nr. 4 pulje 2
1a0-0 (1-2)
74Lørdag17.00KV6Silkeborg Q 1
Nr.3 pulje 2
B1908
Nr. 4 pulje 1
1b0-0 (2-3)
75Lørdag18.00KV7Silkeborg Q 2
Nr.3 pulje 3
HT/SIK
Nr. 4 pulje 4
1a1-2
76Lørdag 18.00KV8Kolding B
Nr.3 pulje 4
Helsingør
Nr. 4 pulje 3
1b1-0
77Lørdag19.00KV1TMG
Nr.1 pulje 1
Greve
Nr. 2 pulje 2
1a0-1
78Lørdag19.00KV2Allerød
Nr.1 pulje 2
FA 2000
Nr. 2 pulje 1
1b0-0 (3-4)
79Lørdag20.00KV3Brøndby
Nr.1 pulje 3
FC Nordsjælland
Nr. 2 pulje 4
1a1-0
80Lørdag20.00KV4IF Lyseng
Nr.1 pulje 4
Årslev
Nr. 2 pulje 3
1b4-0

Resultater U13 Søndag

Kampnr.DagTidPuljeHoldHoldBaneResultat
81Søndag8.00Semi 7FC Horsens
Taber KV5
Silkeborg Q 2
Taber KV7
3a1-4
82Søndag8.00Semi 8Silkeborg Q 1
Taber KV6
FC Helsingør
Taber KV8
3b4-1
83Søndag8.50Semi 5HT/SIK 1
Vinder KV5
HT/SIK2
Vinder KV7
3a2-3
84Søndag8.50Semi 6B1908
Vinder KV6
Kolding B
Vinder KV8
3b0-2
85Søndag9.40Semi 1Greve
Vinder KV1
Brøndby IF
Vinder KV3
3a1-0
86Søndag9.40Semi 2FA 2000
Vinder KV2
IF Lyseng
Vinder KV4
3b0-0 (1-3)
87Søndag10.30Semi 3TMG
Taber KV1
FC Nordsjælland
Taber KV3
3a2-1
88Søndag10.30Semi 4Allerød
Taber Kv2
Årslev
Taber KV4
3b0-1
89Søndag 11.3015. pl.FC Horsens
Taber Semi 7
FC Helsingør
Taber Semi 8
1a0-1
90Søndag 11.3013. pl.Silkeborg Q 2
Vinder Semi7
Silkeborg Q 1
Vinder Semi 8
1bUdgået
91Søndag12.3011. pl.HT/SIK 1
Taber Semi5
B1908
Taber Semi 6
1a0-0 (1-2)
92Søndag12.309. pl.HT/SIK 2
Vinder Semi5
Kolding B
Vinder Semi6
1b1-4
93Søndag13.307. pl. FC Nordsjælland
Taber Semi 3
Allerød
Taber Semi 4
1a0-1
94Søndag13.305. pl.TMG
Vinder Semi3
Årslev
Vinder Semi 4
1b0-0 (0-3)
95Søndag 14.303. pl.Brøndby IF
Taber Semi 1
FA 2000
Taber Semi 2
1b1-0
96Søndag 14.30FinaleGreve
Vinder Semi1
IF Lyseng
Vinder Semi 2
3b5-3